Proč jsme šly do „onlinu“?


Naši značku Sestry v triku art tvoříme už téměř 5 let. Na začátku jsme byly přesvědčené o tom, že naše výrobky budeme tisknout a budeme je prodávat klasicky přes e-shop. Postupem času, kdy jsme si uvědomily, co by to všechno obnášelo, jsme obě dvě měly stejné vnitřní tušení, že tudy naše cesta nepovede.
Když máte malé děti, nechcete se připravit ani o sekundu jejich objevování světa. Představa, že budeme ve stresu a neustále před nimi řešit nějaké balíčky, které musíme zabalit a poslat, nebyl náš cíl. Přály jsme si, abyste naše kreativní sady měli HNED k dispozici. Mohli si je koupit klidně i o půlnocidruhý den mohli s dětmi tvořit a bavit se.

Jako značka jsme chtěly být udržitelní i pro naši planetu, protože to učíme i naše děti a myslíme si, že je to důležité. To je další důvod, proč si naše sady můžete koupit v pdf formátu. Netiskneme zbytečné papíry, nehromadí se nám doma a každý z vás se může rozhodnout, zda se mu naše tvorba libí nebo ne.

No ale co teď?

Myslíme si, že náhody neexistují. Důležité je žít vědomě, mít oči na šťopkách a vnímat, co vám svět přináší a nenechat se o to připravit. Na začátku roku 2022 k nám přišel projekt Stáni Stiborové o online podnikání.

Nyní se můžete přihlásit i vy. https://podnikanizplaze.cz/online-kurz-pzp/


Neváhaly jsme ani vteřinu a do kurzu se přihlásily. Podařilo se nám ho dokončit přesně za rok. Na začátku máte velkou euforii z něčeho nového a těšíte, co se naučíte a hlavně, že se někam posunute.

Nebudeme lhát, bylo to dost náročné a obě jsme měly syndrom vyhoření. Náš projekt jsme musely párkrát nechat být. V roce 2022 nás čekala spousta výzev. Naučily jsme se tvořit webové stránky (nyní nepotřebujeme třetí osobu, které bychom musely zadávat naše webové požadavky). Naučily jsme se pracovat se sociálními sítěmi, tvořit videa, fotografie a upravovat je v aplikacích. Staly se z nás grafičky, protože jsme si zaplatily kurz „práce s Photoshopem.“
Jsme blogerky, youtuberky. A to náš projekt ještě nevydělal ani korunu.My mu ale daly naše srdce a věříme v něj. Těší nás náš progres a těší nás, že se můžeme stále zdokonalovat.

A co nám přinese nový rok 2023? To se uvidí. Děkujeme za vaši podporu a přízeň.

S láskou

Sestry v triku art

Adél a Vendy